2017. április 24. hétfő. Jelenleg 17337 tagja van közösségünknek.

Gyakornok (online marketing tanácsadó) - LEJÁRT.

2017.03.06. 11:31 | Utoljára módosítva: 2017.03.06. 11:37
  • Hirdető neve: Google Magyarország
  • Munkakör: gyakornoki
  • Jelentkezési határidő: 2017-04-07 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Budapest, Esztergom, Székesfehérvár, Szombathely, Sopron, Zalaegerszeg, Kaposvár, Győr, Pécs, Szeged, Kecskemét, Szolnok, Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza, Eger

A digitalisvallakozo.hu olyan lelkes gyakornokot keres, aki megismerteti a kis- és középvállalkozásokkal az online eszközök használatát annak érdekében, hogy sikeresek legyenek és növeljék bevételeiket a komolyabb webes jelenléttel. A projektet a digitalisvallalkozo.hu szervezi a Google Magyarország megbízásából.

9 hónapos gyakorlat - online marketing tanácsadó

Országos programhoz keresünk gyakornokot

Szenvedélyed sikeres vállalkozások építése az interneten; lelkesedésed, digitális tudásod és  tapasztalatod megosztása?

A projektet a digitalisvallalkozo.hu szervezi a Google Magyarország megbízásából. A projekt célja, hogy a magyarországi KKV-kat felzárkóztassa és számukra elérhetővé tegye a digitális marketing alapvető ismereteit, mindezt rendezvényeken, webcastokon és konzultációkon keresztül, hogy a vállalkozások jelentős forgalmat érjenek el az interneten is.

Feladatod

•      - Aktívan felkeresni a KKV-kat (személyesen, telefonon, e-mailen) megismertetni projektet és meggyőzni őket, hogy érdemes részt venni a képzéseken, rendezvényeken, és konzultációt egyeztetni velük

•      - Megismertetni az alapvető digitális eszközök használatát, tudásod megosztása a kis- és középvállalatokkal

•      - Előadást tartani rendezvényeken, személyes tanácsadással segíteni a KKV-kat

•      - A KKV-k digitális felkészültségét vizsgálni, a fejlődési és tanulási irányokat meghatározni az üzleti és online célok elérése érdekében

•      - A képzéseken részt vett vállalkozásokat nyomon követni és ellenőrizni, hogy a digitalizáció megfelelően halad

•      - Az elért eredményeket figyelemmel kísérni, jelentéseket készíteni

•      - Felvenni a kapcsolatot más lehetséges együttműködő programokkal, és szinergiákat keresni.

Képességeid

•      - Ismered az online marketing eszközöket és szeretnél még többet megtudni róluk

•      - Van (vagy lesz) diplomád marketing, oktatás vagy gazdasági területen. Lelkes más diplomával rendelkezőket is jelentkezhetnek, aki úgy gondolja, hogy pont ez az amit szeretne.

•      - Született előadó vagy, aki hajlandó tudását megosztani

•      - Használod a Google eszközöket (docs, maps, drive, stb)

•      - Jó szervező képességgel rendelkezel

•      - Empatikus vagy és csapatjátékos