2017. április 24. hétfő. Jelenleg 17337 tagja van közösségünknek.

Gyakornok (online marketing tanácsadó) - LEJÁRT.

2017.03.06. 11:31 | Utoljára módosítva: 2017.03.06. 11:37
  • Hirdető neve: Google Magyarország
  • Munkakör: gyakornoki
  • Jelentkezési határidő: 2017-04-07 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Budapest, Esztergom, Székesfehérvár, Szombathely, Sopron, Zalaegerszeg, Kaposvár, Győr, Pécs, Szeged, Kecskemét, Szolnok, Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza, Eger

A digitalisvallakozo.hu olyan lelkes gyakornokot keres, aki megismerteti a kis- és középvállalkozásokkal az online eszközök használatát annak érdekében, hogy sikeresek legyenek és növeljék bevételeiket a komolyabb webes jelenléttel. A projektet a digitalisvallalkozo.hu szervezi a Google Magyarország megbízásából.

9 hónapos gyakorlat - online marketing tanácsadó

Országos programhoz keresünk gyakornokot

Szenvedélyed sikeres vállalkozások építése az interneten; lelkesedésed, digitális tudásod és  tapasztalatod megosztása?

A digitalisvallakozo.hu olyan lelkes gyakornokot keres, aki megismerteti a kis- és középvállalkozásokkal az online eszközök használatát annak érdekében, hogy sikeresek legyenek és növeljék bevételeiket a komolyabb webes jelenléttel.

A projektet a digitalisvallalkozo.hu szervezi a Google Magyarország megbízásából. A projekt célja, hogy a magyarországi KKV-kat felzárkóztassa és számukra elérhetővé tegye a digitális marketing alapvető ismereteit, mindezt rendezvényeken, webcastokon és konzultációkon keresztül, hogy a vállalkozások jelentős forgalmat érjenek el az interneten is.

Feladatod

  •      - Aktívan felkeresni a KKV-kat (személyesen, telefonon, e-mailen) megismertetni projektet és meggyőzni őket, hogy érdemes részt venni a képzéseken, rendezvényeken, és konzultációt egyeztetni velük

  •      - Megismertetni az alapvető digitális eszközök használatát, tudásod megosztása a kis- és középvállalatokkal

  •      - Előadást tartani rendezvényeken, személyes tanácsadással segíteni a KKV-kat

  •      - A KKV-k digitális felkészültségét vizsgálni, a fejlődési és tanulási irányokat meghatározni az üzleti és online célok elérése érdekében

  •      - A képzéseken részt vett vállalkozásokat nyomon követni és ellenőrizni, hogy a digitalizáció megfelelően halad

  •      - Az elért eredményeket figyelemmel kísérni, jelentéseket készíteni

  •      - Felvenni a kapcsolatot más lehetséges együttműködő programokkal, és szinergiákat keresni.

Képességeid

  •      - Ismered az online marketing eszközöket és szeretnél még többet megtudni róluk

  •      - Van (vagy lesz) diplomád marketing, oktatás vagy gazdasági területen. Lelkes más diplomával rendelkezőket is jelentkezhetnek, aki úgy gondolja, hogy pont ez az amit szeretne.

  •      - Született előadó vagy, aki hajlandó tudását megosztani

  •      - Használod a Google eszközöket (docs, maps, drive, stb)

  •      - Jó szervező képességgel rendelkezel

  •      - Empatikus vagy és csapatjátékos

  •      - Mobilizálható vagy, nem okoz gondot az utazás

  •      - Előnyt jelent ha használod az üzleti angolt

Munkavégzés helye és ideje

  •      - Projekt időszak: 8 hónap. Kezdés: 2017. április

  •      - Rugalmas munkavégzési hely, Home Office, a következő városokban:

  •     - Budapest, Esztergom, Székesfehérvár, Szombathely, Sopron, Zalaegerszeg, Kaposvár, Győr, Pécs, Szeged, Kecskemét, Szolnok, Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza, Eger