2017. július 26. szerda. Jelenleg 18254 tagja van közösségünknek.

Oktatásszervező - LEJÁRT.

2017.03.17. 13:17
  • Hirdető neve: SALDO KÉPZÉS Oktató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság
  • Munkakör: Oktatásszervező
  • Jelentkezési határidő: 2017-03-27 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A SALDO KÉPZÉS Oktató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére oktatásszervezői munkakör betöltésére.

Állás azonosító:
  3871685

Foglalkozás megnevezése: Oktatásszervező ( és vizsgaszervező )
    elvárt gyakorlati idő: nem szükséges
Iskolai végzettség: egyetem, főiskola, technikum
Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége
Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret: ELŐNY: - JOGOSÍTVÁNY, SAJÁT AUTÓ - OKTATÁS-/VIZSGASZERVEZŐI TAPASZTALAT - WEBSZERKESZTŐ JÁRTASSÁG; GÉPÍRÁS TUDÁS
Speciális követelmény: Kifejezetten precíz, mégis gyors munkavégzés; együttműködő készség; önálló munkavégzés képessége
Várható bruttó kereset (Ft / hó): 161 000
További információ: NEM DOHÁNYZÓ MUNKATÁRSAT KERESNEK!!!

Munkavégzés (munkakezdés) helye: 4025 Debrecen, Simonffy utca 4-6.
Foglalkoztatás kezdete, vége: 2017. 03. 15. - 2018. 03. 15.
Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti
Munkaszerződés időtartama: Határozott
Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés
Foglalkoztatás napi időtartama: 8 órás teljes

Állásegyeztetés helye, ideje: .
Állásegyeztetés módja: Ónélatrajz elküldése: info@saldonet.hu címre CV+pályázat jeligével

Foglalkoztató neve: SALDO KÉPZÉS Oktató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság
    címe: 4025 Debrecen, Simonffy utca 4-6. 1 108.
    email címe: info@saldonet.hu
    honlapja: www.saldonet.hu
Foglalkoztató képviselője: Sz. Tóth Vilmos
    telefonszáma, email címe: Email: info@saldonet.hu