2017. szeptember 26. kedd. Jelenleg 19344 tagja van közösségünknek.

Szakfordító munkatárs - LEJÁRT.

2017.06.12. 08:44 | Utoljára módosítva: 2017.06.12. 11:58
  • Hirdető neve: Syntesia Kft.
  • Munkakör: szakfordító
  • Jelentkezési határidő: 2017-07-10 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Budapest

A budapesti székhelyű Syntesia Kft. bővülő csapatába angol-magyar orvosi szakszövegíró, szakfordító munkatársat keres.

Az orvosi szakszövegírásra világszerte óriási igény van, itthon azonban még ismeretlen szakterület. Munkáink nagy részét nemzetközi olvasóközönség számára készítjük angol nyelven, főleg nyugat-európai ügyfeleink megbízásából. Fő célunk a szakszövegírói és szakfordítói hivatás presztízsének növelése, illetve a Nyugat-Európában már ismert és elterjedt „medical writing” és „medical communications” meghonosítása Magyarországon.
Olyan munkatársat keresünk, aki partner lesz e célok megvalósításában, és szívesen csatlakozik egy dinamikusan fejlődő új cég lendületes, ambiciózus csapatához.

Az ideális jelölt az angol és a magyar nyelv megszállott szeretetének köszönhetően magas szinten, szabatosan fogalmaz. A munkához nagy előnyt jelent az egészségügyi vagy természettudományos területen szerzett tapasztalat, jártasság.

Szakmai elvárásaink:
- legalább felsőfokú (C1) angol nyelvtudás
- kiváló íráskészség
- választékos angol és magyar nyelvhasználat
- hatékony kutatómunka, forrásfelhasználás
- nyelvi kompetencia folyamatos fejlesztése
- egészségügyi vagy természettudományos ismeretek, tapasztalat

Előnyös személyiségjegyek:
- ambiciózus, motivált, lendületes, optimista személyiség
- képes önálló döntésekre, önálló problémamegoldásra
- igénye van a fejlődésre
- lelkiismeretes, precíz, alapos,
- kritikus a saját munkájával szemben, maximalisták előnyben J

Amit ajánlunk
- változatos, kihívásokkal teli feladatok
- szakmai fejlődés
- betekintés innovatív tudományterületekbe
- tapasztalatszerzés nemzetközi ügyfelekkel
- rugalmas munkaidő
- versenyképes jövedelem
- home office lehetősége

Ha a fentiek alapján Magadra ismertél, várjuk angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a hr@syntesia.hu e-mailcímre 2017. július 10-ig.