2017. július 26. szerda. Jelenleg 18254 tagja van közösségünknek.

Termelési szegmensvezető - LEJÁRT.

2017.06.27. 09:47
  • Hirdető neve: FAG Magyarország Ipari Kft.
  • Munkakör: Termelési szegmensvezető
  • Jelentkezési határidő: 2017-07-17 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A FAG Magyarország Ipari Kft. pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel és német vagy angol nyelvtudással rendelkező munkavállalók részére termelési szegmensvezetői munkakör betöltésére.

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Termelési szegmensvezető

Főbb feladatok, munkák:

- Vállalaton belüli termelési szegmens irányítása, vezetése és fejlesztése
- Biztosítja a szegmens feladatorientált és vevőszemléletű munkavégzését
- Teljesíti az elvárt mutatószámokat
- Beosztott munkatársak fejlesztése, képzése
- Ötletek és lean workshopok-ok generálása, újító szemlélet kiépítése
- Tervek készítése (gazdasági, kapacitás, létszám, szabadság, budget, produktivitás, készlet) és azok megvalósulásának nyomonkövetése
- Munkahelyek ergonómiai kialakítása és üzem egészségügyi elvárásainak teljesítése
- A meghatározott termékminőség szavatolása, a selejtek és reklamációk számának csökkentése érdekében folyamatos önellenőrzés
- A környezetvédelmi utasításban, a környezetvédelmi célokban előírt követelmények betartásának felügyelete
- A vállalat projektjeiben projekt szponzor és projekt menedzser funkciók ellátása
- A lean filozófia, szemlélet, eszközök és módszerek alkalmazása a munkavégzés során

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú iskolai végzettség /műszaki szakterület előnyt jelent/
- Német és/vagy angol nyelvtudás
- 3-5 éves szakmai és vezetői gyakorlat
- LEAN ismeret és szemlélet
- Dinamizmus, gyors döntési képesség
- Készség a változásra, proaktivitás
- Célorientált, ambiciózus személyiség
- Vállalkozói, vevőorientált szemlélet
- Motivációs, lelkesítési képesség
- Készség a csapatmunkára

Amit kínálunk:

- Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.

Állás, munka területei:

- Gyártás, Termelés
- Gyártás, Termelés vezető
- Termelésirányítás
- Mérnök
- Speciális mérnöki területek
- Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

- 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

- Angol - Középfok/kommunikációképes szint
- Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Határ út 1/D

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

FAG Magyarország Ipari Kft.
4031 Debrecen, Határ út 1/D.
Telefon: +36 52 581 700