2017. november 22. szerda. Jelenleg 19631 tagja van közösségünknek.

Kontroller - LEJÁRT.

2017.07.13. 14:35
  • Hirdető neve: FAG Magyarország Ipari Kft.
  • Munkakör: Kontroller
  • Jelentkezési határidő: 2017-08-04 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A FAG Magyarország Ipari Kft. pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel (közgazdász) rendelkező munkavállalók részére kontrolleri munkakör betöltésre.

Kontroller
FAG Magyarország Ipari Kft. - Debrecen
A HOLNAP MOBILITÁSÁT FORMÁLJUK

www.schaeffler.hu
FAG MAGYARORSZÁG IPARI KFT.
4031 Debrecen Határ út 1/D
+36 52 581 700
job@schaeffler.com

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

FELADATOK

- Termelési költségek elemzése és tervezése
- Területhez tartozó termékek önköltség kalkulációja
- Éves üzleti terv összeállítása a társterületek együttműködésével
- Riportok, elemzések összeállítása
- Kapcsolattartás a központi kontrolling osztállyal
- Havi zárások, feladatok teljes körű lebonyolítása a főkönyvelővel
együttműködve
- Készletértékelés, - elemzés
- Területi mutatószámok értelmezése, javaslat javító intézkedésekre

ELVÁRÁSAINK

- Egyetemi/főiskolai szintű szakirányú végzettség (közgazdász)
- Minimum 3 év kontrolling gyakorlat
- Angol nyelv aktív ismerete
- Német nyelv ismerete előnyt jelent
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- SAP (vagy egyéb integrált ügyviteli rendszer) ismerete
- Elemzési készség
- Kiváló kommunikáció
- B kategóriájú jogosítvány
- Utazási hajlandóság

IZGALMAS FELADATOK ÉS KIEMELKEDŐ FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉGEK VÁRJÁK, HISZEN INNOVATÍV MEGOLDÁSAINKKAL A HOLNAP VILÁGÁT ALAKÍTJUK. CSATLAKOZZON HOZZÁNK!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.