2017. november 20. hétfő. Jelenleg 19631 tagja van közösségünknek.

Pénzügyi ügyintéző - LEJÁRT.

2017.08.02. 12:31
  • Hirdető neve: Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
  • Munkakör: Pénzügyi ügyintéző
  • Jelentkezési határidő: 2017-08-07 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére pénzügyi ügyintézői munkakör betöltésére.

Pályázati felhívás pénzügyi ügyintézői munkakör betöltésére

A Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet

pénzügyi ügyintéző

munkakör betöltésére

Feladata:

- a pályázatok, támogatások pénzügyi elszámolása, pénzügyi adatfeldolgozási, egyeztetési tevékenységek elvégzése, kapcsolattartás.

A pályázat beadásának feltétele:

- felsőfokú végzettség pénzügyi területen, (egyetem, főiskola)
- kiváló számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel, Power-Point, Internet használat)
- angol tárgyalólépes nyelvismeret
- az utóbbi két évben hasonló szakterületen történő munkavégzés

Képességek:

- önálló munkavégzés
- jó szervezőképesség, precizitás
- pontos, megbízható
- jó kapcsolattartó képesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- mérlegképes könyvelő képesítés
- német nyelv tárgyalóképes ismerete
- B kategóriás szgk. vezetői engedély

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

- szakmai önéletrajz, motivációs levél, egyetemi / főiskolai, és egyéb szakképzettséget tanúsító okiratok másolata, nyelvvizsga bizonyítvány/ok másolata

Állás, munka területei:

- Közigazgatás
- Nonprofit szervezetek
- Pénzügy, Könyvelés
- Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
- Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

- 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

- Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

4025 Debrecen, Vörösmarty utca 13-15.

A pályázat beérkezésének határideje: 2017. augusztus 7. napja kizárólag a "jelentkezem" gombon keresztül
Tárgyként kérjük, tüntesse fel: "pénzügyi ügyintéző"

A Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara: Nonprofit szervezet