2017. szeptember 25. hétfő. Jelenleg 19344 tagja van közösségünknek.

Külkereskedelmi asszisztens - LEJÁRT.

2017.08.02. 12:36
  • Hirdető neve: Neopac Hungary Ltd.
  • Munkakör: Külkereskedelmi asszisztens
  • Jelentkezési határidő: 2017-08-15 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Neopac Hungary Ltd. pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére külkereskedelmi asszisztens munkakör betöltésére.

A Neopac Hungary Ltd. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Növekedésünk támogatásához keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Külkereskedelmi Asszisztens

Akinek feladata lesz:

- Az értékesítők teljeskörű szakmai támogatása
- A beérkező rendelések koordinálása
- A rendelések kereskedelmi és technikai adategyeztetése a külföldi vevőkkel
- Vevői kapcsolatok kezelése
- Kiszállítás folyamatának határidőn belüli elindítása
- A termék gyártásának figyelemmel kísérése a vevői szempontoknak megfelelően
- Idegennyelvű dokumentációk fordítása
- SAP rendszer működtetése

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Tárgyalóképes német- és angol nyelvtudás (min. középfokú)
- Vevőközpontú gondolkodás
- Dinamikus, energikus személyiség
- Hatékony kommunikáció a különböző társosztályokkal, valamint a külföldi partnerekkel
- Kiváló szervezőkészség, terhelhetőség
- Képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre
- Célorientáltság és pontosság

Előnyt jelent:

- SAP ismerete
- B kat. jogosítvány
- Nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Nemzetközi háttér
- Fejlődési lehetőség
- Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

- Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével 2017.08.15-ig.