2017. november 19. vasárnap. Jelenleg 19631 tagja van közösségünknek.

Minőségbiztosító - analitikus - LEJÁRT.

2017.08.02. 12:42 | Utoljára módosítva: 2017.08.02. 12:43
  • Hirdető neve: Richter Gedeon Nyrt.
  • Munkakör: Minőségbiztosító - analitikus
  • Jelentkezési határidő: 2017-08-18 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Richter Gedeon Nyrt. pályázatot hirdet biológus, mikrobiológus, vegyészmérnök, vegyész vagy biomérnök egyetemi végzettséggel rendelkező munkavállalók részére minőségbiztosító munkakör betöltésére.

A Richter Gedeon

Minőségbiztosító - analitikus

munkatársat keres

Munkavégzés helye: Debrecen

Referencia szám: 30013627

Feladatai:

- biotechnológiai gyógyszerhatóanyagok, készítmények gyártásközi vizsgálatára szolgáló bioanalitikai mérések (HPLC, UV spektroszkópia, elektroforetikus módszerek) szervezése, lebonyolítása, ellenőrzése és teljeskörű dokumentálása a minőségügyi követelményeknek megfelelően;
- módszerek validálása;
- módszertranszferekben való részvétel.

Az ideális jelölt:

- biológus, mikrobiológus, vegyészmérnök, vegyész vagy biomérnök egyetemi végzettséggel;
- laboratóriumi tapasztalattal, kromatográfiás ismeretekkel;
- tárgyalóképes angol nyelvismerettel;
- felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel;
- megbízható, együttműködő, precíz, önálló munkavégzési készségekkel rendelkezik.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám és bérigénye feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Terület: Hajdú-Bihar megye