2017. szeptember 25. hétfő. Jelenleg 19338 tagja van közösségünknek.

Folyamatmérnök

2017.08.30. 19:53
  • Hirdető neve: Procter&Gamble
  • Munkakör: folyamatmérnök
  • Jelentkezési határidő: 2017-10-02
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös

A Procter&Gamble Gyöngyösön található gyára befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal, legfeljebb 0-3 év gyakorlati tapasztalattal rendelkező mérnököket keres folyamatmérnöki pozícióba.

YOUR POTENTIAL.
IGNITE IT.

A Procter&Gamble Gyöngyösön található gyára befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal, legfeljebb 0-3 év gyakorlati tapasztalattal rendelkező mérnököket keres az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

TÉGED VÁRUNK HA:

- Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányaid vannak az alábbi szakok valamelyikén:

- Gépészmérnök

- Anyagmérnök

- Műanyagipari mérnök

- Mechatronikai mérnök

- Villamosmérnök

- Biomérnök

- Vegyészmérnök

- Minőségügyi mérnök

- Kommunikációképes az angol nyelvtudáson szóban és írásban.

FELADATAID LESZNEK:

- A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása

- A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése

- Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése

- Karbantartási rendszer továbbfejlesztése

- Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása

AMIT AJÁNLUNK:

- Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag

- Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve

- Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek

- Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája

- Biztos, hosszú távú munkalehetőség

- Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség

JELENTKEZÉSEDET VÁRJUK:

Küldd el önéletrajzodat a csatlakozz.im@pg.com e-mail címre.