2017. szeptember 25. hétfő. Jelenleg 19338 tagja van közösségünknek.

Termelési referens

2017.09.13. 09:46
  • Hirdető neve: MEDYAG Kft.
  • Munkakör: Termelési referens
  • Jelentkezési határidő: 2017-10-02
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A MEDYAG Kft. pályázatot hirdet felsőfokú biológus, biomérnök, vegyész vagy élelmiszermérnök végzettséggel rendelkező munkavállalók részére termelési referensi munkakör betöltésére.

MEDYAG Kft.

Főbb feladatok:

- Termelési tevékenységekben való részvétel, azok előírás szerinti dokumentálása
- A termelési tevékenységekhez kapcsolódó ún. gyógyszeripari támogatási feladatokban való részvétel és azok előírás szerinti dokumentálása
- Validálásokban való részvétel
- A tevékenységi köréhez kapcsolódó SOP-k, GMP dokumentumok, nyilvántartások készítése, karbantartása

Szükséges végzettség, képzettség:

- Biológus, biomérnök, vegyész, élelmiszermérnök

Kompetenciák:

- A helyes gyógyszergyártási gyakorlat (GMP) ismerete
- A hatósági, jogszabályi követelmények, valamint a cég szabályzatainak betartása
- Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

- Gyógyszergyártási üzemi tapasztalat
- Aszeptikus gyógyszergyártási ismeretek
- Technológiai és laboratóriumi ismeretek

Állás, munka területei:

- Gyártás, Termelés
- Laboros
- Mérnök
- Vegyészmérnök
- Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

- Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

- Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

- Debrecen