2017. október 20. péntek. Jelenleg 19535 tagja van közösségünknek.

European SSP Specialist

2017.10.09. 14:50
  • Hirdető neve: NI Hungary Kft.
  • Munkakör: European SSP Specialist
  • Jelentkezési határidő: 2017-11-03
  • Munkavégzés helye: Debrecen

Az NI Hungary Kft. European SSP Specialist csapatába keres felsőfokú angol és német nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A European SSP Specialist csapat fő tevékenységi köre a szoftverfrissítések bevételének növelése. Feladatkörükhöz tartozik vevői hívások lebonyolítása, azok riportálása és erős bizalom kialakítása az NI vevők részéről elkötelezettségük megalapozásával.

Feladatok

- A teljes munkaidő 100%-ában Renewal és Welcome call-ok lebonyolítása, hívások track-elése, riportálása
- Az értékesítési irányelvek és a meghatározott folyamatok betartása, a hívások meghatározott időben történő lebonyolítása
- Folyamatfejlesztésre irányuló javaslatok tétele

Elvárások

- Felsőfokú angol nyelvtudás vagy felsőfokú angol és német nyelvtudás
- Jó számítógépes ismeretek: MS Excel és MS Word
- Kitűnő kommunikációs készség
- Nyitottság, precizitás, önállóság, segít

Amit kínálunk

- Napi szintű idegennyelv használat
- Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
- Lehetőség a folyamatos fejlődésre
- Inspiráló munkakörnyezet
- Családbarát munkahely

Munkavégzés hely: Debrecen

Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni a karrierdebrecen@ni.com e-mail címen lehet