2017. november 22. szerda. Jelenleg 19631 tagja van közösségünknek.

Metrológus

2017.11.13. 15:27
  • Hirdető neve: Teva Gyógyszergyár Zrt.
  • Munkakör: Metrológus
  • Jelentkezési határidő: 2017-12-10
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Teva Gyógyszergyár Zrt. pályázatot hirdet felsőfokú villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkező munkavállalók részére metrológusi munkakör betöltésére.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephely
Alapanyaggyártó Igazgatóság
Mérnökség, Műszaki- és Energiaszolgáltatás

Metrológus (méréstechnikai szakértő)

munkatársat keres

Feladatok:

- Gyógyszeralapanyag-gyártás mérőeszközeinek kalibrálási folyamatainak szervezése, irányítása
- Kalibrációs adatbázis kezelése, éves jelentések, riportok készítése
- Auditokon, inspekciókon a kalibrálási szakmai terület bemutatása, képviselete
- Project feladatokban mérőeszközök specifikálása, kiválasztása
- Méréstechnikával, kalibrálással kapcsolatos utasítások készítése, véleményezése. Kapcsolattartás a Minőségbiztosítással
- Részvétel rendszer validálási, valamint hibakivizsgálási folyamatokban
- Részvétel OPEX folyamatokban
- Külső kalibráló partnerekkel, laborokkal együttműködés, műszaki ellenőrzés
- Nemzetközi iparági trendek követése

Elvárásaink:

- Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs és szervező képesség
- Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

- Metrológus végzettség, tapasztalat
- Gyengeáramú területeken szerzett ismeretek
- Műszerezési tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
- Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal várjuk.