2018. május 23. szerda. Jelenleg 20638 tagja van közösségünknek.

HR munkatárs - LEJÁRT.

2018.01.16. 13:19 | Utoljára módosítva: 2018.01.16. 13:20
  • Hirdető neve: EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ
  • Munkakör: HR munkatárs
  • Jelentkezési határidő: 2018-02-02 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

Az EDC Debrecen Város és Gazdaságfejlesztési Központ pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére HR munkatársi munkakör betöltésére.

Az EDC Debrecen Város és Gazdaságfejlesztési Központnál feladatunk Debrecen humán erőforrás kapacitás fejlődésének elősegítése. Kapcsolatokat építünk vállalatok és oktatási szereplők között, felméréseket készítünk a város munkaerő piacáról, stratégiákat dolgozunk ki annak érdekében, hogy a munkavállalók és munkáltatók hatékonyabban találjanak egymásra.

Jelentkezzen hozzánk, ha:

- Min. 2 éves irodai környezetben eltöltött munkatapasztalata van
- Rendelkezik felsőfokú végzettséggel
- Magabiztosan kommunikál angolul
- Precíz
- Rugalmas, jól kezeli a változásokat
- Hatékonyan használja az irodai informatikai eszközöket
- Elhivatott, hogy tegyen Debrecenért!

Leendő kihívásai:

- Foglalkoztatási Paktumiroda működtetése
- Foglalkoztatási Fórumok, HR kerekasztalok szervezése
- Külső partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás
- Elemzések, beszámolók készítése
- Részvétel a foglalkoztatás bővítését, a gazdaság fejlesztését célzó projekttervek kidolgozásában

Amit mi kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség és tanulás for-profit és non-profit szektorban egyaránt
- Professzionális, támogató környezet
- Változatos munka
- Laptop, okostelefon

Állás típusa: Teljes munkaidő