2018. április 19. csütörtök. Jelenleg 20622 tagja van közösségünknek.

Laborvezető - LEJÁRT.

2018.02.08. 12:05 | Utoljára módosítva: 2018.02.08. 12:06
  • Hirdető neve: Thyssenkrupp Presta Hungary Kft.
  • Munkakör: Laborvezető
  • Jelentkezési határidő: 2018-03-05 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Thyssenkrupp Presta Hungary Kft. pályázatot hirdet felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező munkavállalók részére laborvezetői munkakör betöltésére.

Feladatok

- A labor üzemelésének biztosítása, munka megszervezése
- Beosztottak oktatása, képzése, motiválása
- Laborberendezések beüzemelése, karbantartása és fejlesztése
- Mérő és vizsgáló berendezések, idomszerek és mintadarabok felügyelete
- A labor minőségügyi rendszerének, folyamatainak, módszereinek fejlesztése
- Rugók és stabilizátorok vizsgálata és mérése (metallográfiai, kifáradási és geometriai vizsgálatokkal)
- A labor teljesítményének folyamatos növelése
- Támogatás nyújtása a minőségügyi mérnököknek (elsőminta benyújtás, vevői jóváhagyási folyamatok, vevői auditok, változások kezelése, vevői és belső reklamációk)
- Gyártási és projekt megvalósítási tevékenységek támogatása a minőségügyi teljesítmény javítása érdekében
- Biztosítja az alkalmazott vizsgálati módszerek megfelelőségét a vevői eljárásoknak megfelelően

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség (kohómérnök, anyagmérnök)
- Metallográfiai anyagvizsgálatok területén szerzett tapasztalat (szövetszerkezet és maradó feszültség vizsgálat, klíma és korróziós tesztek, keménység mérés, kifáradás vizsgálatok)
- Laboratóriumi belső auditori végzettség
- ISO/IEC 17025 szabvány alapos ismerete
- Autóipari minőségügyi szabványok ismerete ( IATF 16949, ISO 9001, VDA kötetek, AIAG kézikönyvek)
- Autóipari minőségügyi technikák ismerete (APQP, FMEA, CP, SPC, MSA, Ishikawa analízis, elsőmintázás, 5 Miért? és 8D módszer)
- Legalább 3 év autóipari laborvezetői tapasztalat
- Legalább 5 év autóipari tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás (mind szóban, mind írásban)
- SAP-QM ismerete előnyt jelent

Személyiség

- Kitűnő problémamegoldó és szervező képesség
- Magabiztos, határozott fellépés, terhelhetőség
- Proaktív attitűd, precíz, pontos munkavégzés

Ajánlatunk

- Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, kérünk, hogy jelentkezz álláshirdetésünkre a Jelentkezem gombra kattintva!

Ma is ugyanolyan fontos számunkra az egymás iránti tisztelet és szoros együttműködés, mint az elmúlt 200 évben. Ha ezeket az értékeket te is fontosnak tartod, jelentkezz hozzánk!

Thyssenkrupp Presta Hungary Kft.

Csatlakozz hozzánk, és vezesd a karriered új utakra!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Presta Hungary Ltd.
A thyssenkrupp Technologies Company

1113 Budapest, Daróci út. 1-3., | Tel.: +36 (1) 505-9159 | Fax: +36 (1) 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu