2018. június 23. szombat. Jelenleg 20878 tagja van közösségünknek.

Műszaki projektmenedzser

2018.05.22. 15:46
  • Hirdető neve: EDC Debrecen Város és Gazdaságfejlesztési Központ
  • Munkakör: projektmenedzser
  • Jelentkezési határidő: 2018-06-30
  • Munkavégzés helye: Debrecen

Az EDC Debrecen Város és Gazdaságfejlesztési Központ pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére műszaki projektmenedzseri munkakör betöltésére.

Az EDC Debrecen Város és Gazdaságfejlesztési Központnál feladatunk a nemzetközi cégek debreceni beruházásainak teljes körű menedzselése.

Keressük azt a szakembert, aki biztosítja az új, munkahelyteremtő projektek zökkenőmentes megvalósulását.

Jelentkezzen hozzánk, ha:

- Min. 5 éves tapasztalat nemzetközi projektmenedzsmentben
- Rendelkezik műszaki területen szerzett egyetemi diplomával
- Tárgyalóképesen kommunikál angolul (német nyelv ismerete előnyt jelent)
- Rugalmas, jól kezeli a változásokat
- Elhivatott, hogy tegyen Debrecenért!

Leendő kihívásai:

- Projektmenedzseri feladatok ellátása betelepülő nemzetközi cégek beruházásai esetén
- Új beruházások infrastrukturális feltételeinek biztosítását célzó feladatok koordinálása
- A befektetők részéről felmerülő konkrét igények szakszerű végrehajtásának ellenőrzése
- A befektetők és az érintett egyéb szereplők közötti kommunikáció biztosítása
- Együttműködés többféle struktúrával (közszféra, versenyszféra)
- Helyi integráció támogatása a befektetők számára

Amit mi kínálunk:

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Professzionális, támogató környezet
- Változatos munka
- Belvárosi irodaház
- Laptop, okostelefon
- Nemzetközi sikerekben való részvétel

Jelentkezzen hozzánk angol nyelvű önéletrajzával és honlapunkon elérhető jelentkezési lapunkkal!

Állás típusa: Teljes munkaidő

Tanulmányok: Alapdiploma

Nyelv: angol