2018. október 23. kedd. Jelenleg 22849 tagja van közösségünknek.

Gazdasági elemző (tanácsadó) - LEJÁRT.

2018.05.29. 15:03 | Utoljára módosítva: 2018.05.29. 15:05
  • Hirdető neve: Niveus Consulting Group Kft.
  • Munkakör: Gazdasági elemző (tanácsadó)
  • Jelentkezési határidő: 2018-06-29 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye:

A Niveus Consulting Group Kft. pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére gazdasági elemzői munkakör betöltésére.

Dinamikusan fejlődő cégünk, a Niveus Consulting Group Kft. elsősorban transzferárazási, adózási és számviteli kérdésekben, illetve különböző stratégiai területeket érintő tanácsadási projektekben áll ügyfelei rendelkezésére.

Gazdasági elemző (tanácsadó) pozíció

A főbb feladatok:
- Elemzésekhez szükséges adatháttér összeállítása (adatok feldolgozása, rendszerezése)
- Eredmény- és költségelemzések, szöveges elemzések készítése, prezentációk összeállítása
- Gazdasági (elsősorban adózással és transzferárazással összefüggő) tanulmányok készítése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárásaink a pozíció betöltéséhez:
- Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség (pénzügy / számvitel / kontrolling előny)
- Magabiztos angol nyelvtudás (német nyelvismeret előny)
- Magabiztos MS Word és Excel használat
- Precizitás, proaktív hozzáállás
- Jó fogalmazási készség
- Jó kommunikációs készség

Amit mindezért kínálunk:
- Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben, dinamikusan fejlődő fiatalos (adó)tanácsadó csapatunkban
- Komoly szakmai kihívások, értékteremtő feladatok
- Nagyfokú önállóság, karrierépítési lehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Work-life balance

Amennyiben a fentiek érdekesek lehetnek, kérem, hogy a jelentkezők az önéletrajzukat a szantho.kata@niveus.hu e-mail címre küldjék el.