2018. november 15. csütörtök. Jelenleg 22852 tagja van közösségünknek.

Törzskönyvezési munkatárs - LEJÁRT.

2018.06.19. 10:13 | Utoljára módosítva: 2018.06.19. 10:22
  • Hirdető neve: TEVA Gyógyszergyár Zrt. Kutatási Igazgatóság
  • Munkakör: Törzskönyvezési munkatárs
  • Jelentkezési határidő: 2018-07-01 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelyének Kutatási Igazgatósága szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére hirdeti törzskönyvezési feladatokat ellátó pályázatát.

Feladatok:
- TEVA által fejlesztett és gyártott termékek külföldi törzskönyvi kérelmének összeállítása
- Készítmények törzskönyvezése, törzskönyvi módosítása, fenntartása
- Kapcsolattartás a TEVA Gyógyszergyár Zrt társosztályaival, a TEVA csoport tagjaival
- Kapcsolattartás az adott ország törzskönyvezéssel megbízott irodájával
- Hatósági kérdések megválaszolása

Elvárás:
- Gyógyszerész, vegyész, vagy biológus végzettség
- Erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Analitikus szemléletmód
- Magas szintű felhasználói számítástechnikai (főleg Word, Excel, Access) ismeretek
- Jó kommunikációs készség
- Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
- Kiemelten precíz, pontos munkavégzés
- Rugalmasság

Előnyt jelent:
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Angol szakfordítói oklevél
- Gyógyszeripari vagy törzskönyvezési területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:
- Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
- Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
- Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal várjuk 2018.07.01-ig.