2018. október 23. kedd. Jelenleg 22849 tagja van közösségünknek.

BI terméktámogató munkatárs - LEJÁRT.

2018.08.08. 10:50
  • Hirdető neve: Dyntell Magyarország Kft.
  • Munkakör: BI terméktámogató munkatárs
  • Jelentkezési határidő: 2018-09-21 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Dyntell Magyarország Kft. pályázatot hirdet mérnöki, informatikai és/vagy gazdasági végzettséggel rendelkező munkavállalók részére.

Ezek a FELADATOK várnak Rád:

- Részvétel saját fejlesztésű üzleti intelligencia (BI) rendszerünk tesztelési és terméktámogatási projektjeiben
- Érkező igények/bejelentések önálló koordinációja
- SQL lekérdezések és egyéb riportok, dashboardok készítése/módosítása
- Üzleti felhasználók támogatása és képzése a BI rendszer használatára
- BI megoldások dokumentálása
- Folyamatos, udvarias kapcsolattartás ügyfelekkel, egyeztetés az egyes feladatokkal kapcsolatban
- Ügyfelek problémáinak feltárása, hibaelemzés, megoldási javaslat készítése
- Együttműködés fejlesztői, tanácsadói és tesztelői csapattal
- Munkavégzések pontos adminisztrálása
- Belső tudásanyagok bővítése

Az IDEÁLIS jelölt:

- Mérnöki, informatikai és/vagy gazdasági végzettségű
- Analitikusan gondolkodik
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bír, határozott a fellépése
- Elméleti és gyakorlati adatbázis ismeretekkel rendelkezik (Firebird és MS SQL előny)
- Folyamatosan fejlődni szeretne, és ezért önállóan is tesz
- Pontosan, precízen, önállóan tud dolgozni
- Az ügyfélre barátként tekint

Milyen SZEMÉLYISÉGET keresünk?

- Kreatív, problémamegoldó
- Pozitívan és innovatívan gondolkodik
- Hatékony, terhelhető
- Céltudatos, felelősségteljes
- Megbízható, rugalmas, jól tűri a stresszt
- Szeret csapatban dolgozni

ELŐNYT jelent, ha az alábbiak bármelyike igaz Rád:

- Kiemelten várjuk mérnökinformatikusok jelentkezését (főleg VIR specializáción végzetteket)
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Bármilyen BI rendszer ismerete
- Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete
- Adatbányászati tapasztalat
- Tesztelői tapasztalat

Amit mindezért KÍNÁLUNK:

- Versenyképes munkabér
- Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső képzések és előrelépési lehetőség
- Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
- Családias, emberi vállalati kultúra, “nyitott ajtó” politika, pénzügyileg stabil cég
- Modern irodai környezet Debrecenben a Fórum bevásárlóközpont mellett

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen

MUNKAIDŐ: főállás

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE: azonnal

JELENTKEZÉS: Amennyiben alkalmasnak gondolod magad a munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a fenti email címre, a tárgy mezőben “BI terméktámogató munkatárs“-ként megjelölve.

Állás típusa: Teljes munkaidő