2018. december 17. hétfő. Jelenleg 22890 tagja van közösségünknek.

Projekt asszisztens - LEJÁRT.

2018.09.20. 08:19 | Utoljára módosítva: 2018.09.20. 08:19
  • Hirdető neve: Debreceni Egyetem Kancellária
  • Munkakör: asszisztens
  • Jelentkezési határidő: 2018-10-31 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Debreceni Egyetem Pályázati Központja projekt asszisztensi munkakörbe keres munkatársakat.

Kedves volt hallgatóink!
Mint tudják, a Debreceni Egyetem a felsőoktatás mellett a hazai tudományos kutatás-fejlesztés egyik legfontosabb bázisa. Számos Európai Uniós és hazai támogatású projekt megvalósításában vesz részt, melyek nagy mértékben hozzájárulnak az oktatás és a K+F+I tevékenységek nemzetközi szinten is elismert magas szintű eredményeihez.
A jelentkezők projekt asszisztensként segíthetik ezeknek a projekteknek a sikeres megvalósítását!

Projekt asszisztens feladatai:
- a projekt menedzser és a pénzügyi vezető munkájának segítése
- részvétel az EU támogatások felhasználásra vonatkozó szabályok által előírt beszámolási, jelentési, dokumentálási, nyilvántartási kötelezettségek teljesítésében
- pályázati elszámolások pénzügy folyamatainak támogatása
- részvétel a szerződésmódosítási kérelmek előkészítésében
- helyszíni ellenőrzésekhez kapcsolódó előkészítő feladatok elvégzése
- kapcsolattartás a projekt megvalósításban résztvevő intézményi egységekkel

Elvárások:
- közgazdasági/pénzügyi szakirányú egyetemi végzettség
- büntetlen előélet és cselekvőképesség
- MS Office felhasználói szintű ismerete

A pozíció eléréséhez előny:
- EPTK rendszer ismerete
- SAP gazdasági-informatikai rendszer ismerete
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- dinamikus, fiatalos munkakörnyezet
- folyamatos kihívások az oktatás és a kutatás-fejlesztés, innováció területén megvalósuló projektekben

Milyen dokumentumokat várunk a jelentkezőktől?
- önéletrajz
- szakmai végzettséget, képzettséget, nyelvvizsgát igazoló okiratok másolatai
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázatot az azt véleményező, elbíráló személyek és testületek megismerhetik, és a pályázó a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez is hozzájárul

A jelentkezéseket nyomtatott formában a Debreceni Egyetem Pályázati Központjához kérjük benyújtani, postán vagy személyesen.

Cím: Debreceni Egyetem Kancellária, Pályázati Központ, 4028 Debrecen, Kassai u. 26.

Levelezési cím: Debreceni Egyetem Kancellária, Pályázati Központ, 4002 Debrecen, Pf. 400.