2018. október 23. kedd. Jelenleg 22849 tagja van közösségünknek.

Villamosmérnök

2018.09.24. 14:23
  • Hirdető neve: Get Work Trend Kft.
  • Munkakör: Villamosmérnök
  • Jelentkezési határidő: 2018-10-31
  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

A Get Work Trend Kft. pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére villamosmérnöki munkakör betöltésre.

VILLAMOSMÉRNÖK
(HR7996385X)

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:
- Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
- Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
- Fejlődési lehetőség,
- Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:
- Vevői specifikációk értelmezése,
- Gyártási dokumentáció napra készen tartása,
- Részvétel termék-, és folyamatfejlesztésben (új termék gyártósorra való installálásában),
- Tesztberendezések telepítése és karbantartása,
- Teszt programok elkészítése mérési utasítások alapján,
- Kapcsolattartás a cégcsoport külföldi telephelyeivel,
- Részvétel Lean és 6 Sigma projektekben.

AMIT ELVÁRUNK:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség elektronika (gyengeáram) szakon,
- Szakmai tapasztalat áramkörök tervezése, tesztelése, javítása területén,
- Problémamegoldó készség,
- Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális ismeretek,
- Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete,
- Angol nyelv aktív használata szóban és írásban,
- Önálló munkavégzés.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Mikrokontrolleres programozásban való jártasság,
- Nyák tervező szoftver használata,
- C programozási nyelv ismerete.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:

HTTP://KARRIER.RECRUITO.NET/GETWORK/INDEX.PHP/JOB/7996385

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!