2018. október 23. kedd. Jelenleg 22849 tagja van közösségünknek.

Fejlesztő villamosmérnök

2018.10.02. 08:27
  • Hirdető neve:
  • Munkakör: villamosmérnök
  • Jelentkezési határidő: 2018-11-09
  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Kecskeméti telephellyel rendelkező vállalat pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére villamosmérnöki munkakör betöltésére.

 (HR8037149X)

Megbízónk:
Megbízónk közel 20 éve képviseli magát Magyarországon. Piacvezető vállalat az energetikai és automatizálási szektorban. Folyamatosan bővülő és fejlődő cég, mely itthon csaknem 300 embernek biztosít stabil és kiegyensúlyozott munkahelyet.
Munkavégzés helye: Bács-Kiskun Megye, Kecskemét

Amire garantáltan számíthat:
- Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
- Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
- Fejlődési lehetőség,
- Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

Főbb feladatai lesznek:
- Elektronikus diagram tervezése + szoftverfejlesztés az önálló sürgősségi termékek termékkövetelményei szerint,
- A koncepció validálása szimulációs és prototípus-teszteken keresztül,
- Részvétel az sw / hw érvényesítési tervek létrehozásában,
- Munka a beszállítókkal az optimális összetevők azonosítása érdekében, mind a teljesítmény, mind a költségkeretre vonatkozó költségvetési korlátok tekintetében,
- Határozza meg a gyártási helyszínen a termékkonfigurációhoz szükséges tesztprogramot és vizsgálati eszközt,
- Részvétel a projekttervezésben és nyomon követése a részvevő tagokkal,
- A tervezett termékek biztosítása, hogy megfeleljenek az ügyfelek igényeinek, valamint a minőségi és biztonsági előírásoknak.
- Technikai támogatás nyújtása a projektekben részt vevő mérnököknek, valamint más osztályoknak.

Amit elvárunk:
- Villamos / Elektronikus mérnöki felsőfokú végzettség,
- Legalább 5 év szakmai tapasztalat az elektronikus áramkörök tervezésében, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
- Az analóg és numerikus áramkörök (akkumulátortöltő, tápegység, mcu stb.) tervezésében szerzett tapasztalatok ,
- Az EMC követelményeinek ismerete PCBA, valamint en, ul, iec szabványok ismerete.
- Ecad szoftver ismeretek, mint altium és programozási kódok (C nyelv) ismerete,
- FMEA, 6 Sigma ismeretek,
- Elektronikus tömeggyártás ipari környezetben,
- Aktív középfokú angol nyelvismeret.