2018. október 23. kedd. Jelenleg 22849 tagja van közösségünknek.

Fejlesztő gépészmérnök

2018.10.02. 08:36
  • Hirdető neve:
  • Munkakör: gépészmérnök
  • Jelentkezési határidő: 2018-11-09
  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Kecskeméti telephellyel rendelkező vállalat pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére fejlesztő gépészmérnöki munkakör betöltésére.

(HR8037102X)

Megbízónk:
Megbízónk közel 20 éve képviseli magát magyarországon. Piacvezető vállalat az energetikai és automatizálási szektorban. Folyamatosan bővülő és fejlődő cég, mely itthon csaknem 300 embernek biztosít stabil és kiegyensúlyozott munkahelyet.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Amire garantáltan számíthat:
- Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
- Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
- Fejlődési lehetőség,
- Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

Főbb feladatai lesznek:
- Mechanikai fejlesztés, figyelembe véve a funkcionális előírásokat, szabványokat és ipari korlátokat (racionalizálás, rendelkezésre állás, több forrás, költség stb.),
- Tervezés és CAD programban rajzolás,
- A koncepció validálása szimulációs és prototípus-teszteken keresztül,
- Részvétel a projekttervezésben és nyomon követés az azt a részvevő tagokkal,
- Aktív részvétel a tervezési felülvizsgálati értekezleteken,
- A tervezett termékek biztosítása, hogy megfeleljenek az ügyfelek igényeinek, valamint a minőségi és biztonsági előírásoknak,
- Technikai támogatás nyújtása a projektekben részt vevő mérnököknek, valamint más osztályoknak.

Amit elvárunk:
- Mechanikai / mechatronikai mérnöki végzettség,
- Legalább 5 éves szakmai tapasztalat hasonló termékek tervezésében,
- A mechanikai burkolat tervezésének tapasztalata (víz-/porálló, ütésálló),
- Elektromos és elektronikus alkatrészek integrálásában való tapasztalat,
- Tapasztalat CAD rendszerrel (cao, design, szimuláció) és plm rendszerrel,
- FMEA, 6 Sigma ismeretek,
- A világítástechnikai termékek ismerete, például a led technológia (beleértve a fluo-t is),
- Aktív középfokú angol nyelvtudás,
- Jó kommunikációs és interperszonális készségek (proaktív és szigorú),
- Csapatmunka-orientált.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva: