2017. december 16. szombat. Jelenleg 19756 tagja van közösségünknek.

Jubiláló orvosokat köszöntöttek

2017.10.02. 10:55 | Utoljára módosítva: 2017.10.02. 10:56 Tulajdonos: Központi Alumni Portál
Életpályájuk példaértékű a fiatal kollégák számára – hangsúlyozta Mátyus László dékán az 50, 60 és 65 éve végzett orvosok díszoklevél átadó ünnepségén szombaton a Debreceni Egyetem Aulájában.

Több mint száz egykori orvostanhallgató vette át arany-, gyémánt- és vasdiplomáját szeptember 30-án az Általános Orvostudományi Kar ünnepségén. Az 50, 60, és 65 éve végzett orvosokat Mátyus László, a kar dékánja üdvözölte, és köszönetet mondott több évtizedes áldozatkészségükért, becsületes helytállásukért.

- Szorgalmasan és esküjükhöz híven, odaadó munkával szolgálták a magyar egészségügyet és szereztek elismerést, megbecsülést itthon és külföldön, hazánknak és az Alma Maternek. Életpályájuk példaértékű a fiatal orvosok számára – fogalmazott a dékán.

A jubileumi ünnepségen nyolcvanhét aranydiplomát adtak át azoknak, akik 50 éve végeztek. Gyémántdiplomáját huszonhat, vasdiplomáját pedig egy idős orvos vette át.

FOTÓALBUM

Forrás: unideb.hu