2017. szeptember 25. hétfő. Jelenleg 19338 tagja van közösségünknek.

Virágkarneváli biciklis felvonulás

2017.08.22. 13:55 | Utoljára módosítva: 2017.08.22. 14:00 Tulajdonos: Központi Alumni Portál
Köszönjük Mindenkinek, akik idén is végigtekertek velünk és színesítették a Virágkarnevált a Debreceni Egyetem képviseletében! A „Legvirágosabb Bringa” és a „Legegységesebb Csapat” címekért kerékpáros szépségversenyt hirdetett a Debrecen és Hortobágy Turizmusáért Egyesület. A készült fotókra augusztus 27-ig várják a szavazatokat.

Kedves Kerékpáros Barátunk!

Köszönjük részvételét a virágkarneváli kerékpáros felvonuláson! Reméljük, hozzánk hasonlóan jól érezte magát!

A felvonulás után készített egyéni és csoportfotókat a mai nap során töltjük fel az Irány Debrecen Facebook oldalra, ahol augusztus 27-ig lehet szavazni a legszebbnek ítélt kerékpárosokra és csapatokra!

Akiknek a fotója a legtöbb lájkot kapja, azok között az alábbi értékes nyereményeket sorsoljuk ki:

- 5 családi belépőjegy a Református Nagytemplomba (összesen 10 felnőtt és max. 20 gyerek részére)
- 3 db családi belépőjegy a Déri Múzeumba (összesen 6 felnőtt és max. 9 iskolás korú gyermek részére)
- 5 db gyermekbelépő a Debreceni Állatkertbe
- 2 db 2,5 literes Stella Artois sör-zsiráf a Belga étteremben
- 1 vasárnapi családi ebéd a Barabás étteremben
- 1 ajándékcsomag a VisitDebrecen felajánlásából
- 1 kerékpáros ajándékcsomag a JóBringa felajánlásából
- 2 db ajándékcsomag Hortobágy Község Önkormányzata felajánlásából

A fényképek a galériánkban is elérhetőek.

Forrás: iranydebrecen.hu