2017. december 16. szombat. Jelenleg 19756 tagja van közösségünknek.

Mikulás ünnepség

2016.11.28. 12:26 | Utoljára módosítva: 2016.11.28. 12:27 Tulajdonos: Központi Alumni Portál
Kedves Dolgozók, Kollégák, Szülők!

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja a Lelkierő Egyesülettel közösen rendezi meg a Mikulás Napot az egyetemi dolgozók gyermekei részére a Debreceni Egyetemen.

Várjuk közösen a Mikulást 2016. december 4-én (vasárnap) 17 órakor a Debreceni Egyetem Főépületének Aulájában!

A Mikulás Napra azokat a dolgozókat és 2-10 év közötti gyermekeiket várjuk, akik előzetesen regisztrálnak az alábbi felületre.

A rendezvényen hivatalos fotós fogja készíteni a gyermekekről a fényképeket, ezért önálló fotózásra nincs lehetőség. A képeket később meg lehet tekinteni.

A Mikulás Napon 400 csomag kiosztására van lehetőség, ezért a jelentkezés sorrendben történik, illetve a keret elérésekor lezárásra kerül.
Kérjük, hogy minden dolgozó a saját gyermekét név szerint regisztrálja a felületen.
A csomagok a gyermekek regisztrált neve szerint kerülnek kiosztásra a gyermekek részére, ezért fontos, hogy a gyermekeket név és kor szerint pontosan regisztrálják a felületen.

Az eseményre kérünk minden szülőt és hozzátartozót, hogy a gyermeket egy szülő/hozzátartozó kísérje az Aulába a hely telítettsége miatt, a többiek várakozhatnak az Aulán kívül található Keringőben.

További információ: Darabosné Bíró Virág kolléganőnél a 70/316-5426 telefonszámon!

Jelentkezni az alábbi linken lehet: http://portal.unideb.hu/hu/mikulasnap

a DEMEK és a Lelkierő Egyesület Munkatársai