24 jan
ADÓ 1% felajánlása
A Debreceni Egyetem Fejlesztéséért Alapítvány részére befizetett adó 1%-os felajánlásoknak köszönhetően tudjuk évről-évre egyre szélesebb körben megvalósítani terveinket.
Lapajánló: megjelent a DEja vu
Idén is megérkezett a Debreceni Egyetem jelképes karácsonyi ajándéka, a DEja vu téli kiadása. Az alumni magazinban ezúttal is az intézményhez szorosan kötődő történeteket, sikereket és életutakat ismerhetnek meg az olvasók.
Hamarosan megjelenik...
Pár nap és megjelenik a Debreceni Egyetem Alumni Magazinjának, a DEja vu-nek a legfrissebb száma.
In memoriam - Szilvássy Judit (1960-2022)
Fájdalommal megtört szívvel tudatjuk, hogy életének 62. évében elhunyt Szilvássy Judit egyetemi docens, a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinikájának igazgatója, a Debreceni Egyetem ÁOK Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Tanszék vezetője.
Síelj velünk! - Snowattack 2023
A Snowattack otthona, a francia Alpok mesébe illő síterepe, Les Deux Alpes 3600 m magas csúcsával, több ezer szálláshellyel, bárokkal, hüttékkel és közel 225 km sípályával várja a sportra és szórakozásra vágyókat.
Mécsesek az elhunytakért
Közös megemlékezést szervezett a Debreceni Egyetem és az egyetemi lelkészség csütörtökön az Egyetemi Templomban, ahol gyertyagyújtással emlékeztek az intézmény elmúlt esztendőben elhunyt oktatóira, dolgozóira és hallgatóira.
Állásbörze és Karriernap
Diploma előtt állsz, vagy már végeztél, és mégsem találod a helyed a munka világában? Állást vagy szakmai gyakorlati helyet keresel? Várunk október 26-án a Debreceni Egyetem főépületében!
Közös gyertyagyújtás
A Debreceni Egyetem és az egyetemi lelkészségek által szervezett közös gyertyagyújtás alkalmával az elmúlt esztendőben elhunyt egyetemi polgárokra, oktatókra, dolgozókra és hallgatókra emlékezünk 2022. október 27-én, csütörtökön 17 órától az Egyetemi Templomban.
Jubileumi diplomásait köszöntötte az agrárkar
Arany-, gyémánt-, valamint vas oklevelet adományozott a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.
27 júl
Jubilál a DEja vu!
Tíz esztendővel ezelőtt, 2012 nyarán jelent meg első alkalommal a Debreceni Egyetem Alumni Központjának magazinja, az intézményben vagy annak jogelődeiben végzett egykori hallgatók életét, sorsát, karrierjét figyelemmel kísérő, elért eredményeikről beszámoló lap, a DEja vu.