24 júl
Virágkarneváli biciklis felvonulás
A Debreceni Egyetem a korábbi évek hagyományához híven idén is indul a Debreceni Virágkarnevál biciklis felvonulásán.
05 júl
Megjelent a DEja vu nyári száma
Zenei élményeinkre, az Egyetem tér parkjára és a tudományos elhivatottságra is új szemmel tekinthetünk a tizenötödik alkalommal megjelent DEJa vu magazin tartalmas cikkeit olvasva. A nyári lapszámból az is kiderül, mi köze a kávénak a tudományhoz.
Ismét megtelik az Egyetem Tér
2019. június 21. - 10:32 Hétfőig lehet jelentkezni a Campus Fesztivál Egyetem téri programjaira. A pályázatok alapján a szervezők döntenek arról, hogy mely egyetemi egységek mutatkozhatnak be a négynapos rendezvényen. Idén is több mint 30 kiállítóra számítanak.
CAMPUS Fesztivál kedvezményes jegyigénylés
Ezúton szeretnénk mindenkit tájékoztatni, hogy ismét lehetőség van minden munkavállaló és alumni tag valamint a velük egy lakcímen élő vendégeik számára kedvezményes belépőket igényelni a 2019. július 17-20. között megrendezésre kerülő CAMPUS Fesztiválra.
Kezdődnek a diplomaosztók
Az Általános Orvostudományi Kar június 14-i ünnepsége nyitja a nyári diplomaosztók július 6-ig tartó sorát a Debreceni Egyetemen, ahol 14 kar csaknem 3500 végzőse veheti át tanulmányai eredményét, a végzést igazoló oklevelet.
Aranydiplomás mérnökök
Díszoklevél átadó ünnepséget tartott május 17-én, pénteken a Debreceni Egyetem Műszaki Kara. Az eseményen 50 éve végzett egykori hallgatók vehették át aranydiplomájukat.
Családi és gyermeknap
Kicsik és nagyok, mintegy hétszázan, egyetemi dolgozók és családtagjaik vettek részt szombaton az idei egyetemi Családi Napon a Nagyerdei Kultúrparkban.
Mindenkit vár a Dolgozói DErbi!
2019. május 14. - 15:10 Különleges „munkanappal” kedveskedik dolgozóinak idén is a Debreceni Egyetem: június 7-én, pénteken egész napos kikapcsolódási lehetőségekkel várja munkatársait az intézmény a Dolgozói DErbi programjain.
Családi Nap az Egyetemen
A Debreceni Egyetem dolgozói és családtagjai részére Családi napot szervezünk a Nagyerdei Kultúrparkban 2019. május 18-án (szombaton) 9.30 és 13.00 óra között.
Science Café: beszédre „hangolva”
A technika fejlődése számtalan lehetőséget nyújt a kapcsolatteremtésre, azonban az emberi hang változatlanul, mint a kommunikáció fő eszköze szerepel a repertoárban. Ezt a témát járja körül az egyetem tudományos ismeretterjesztő sorozatának következő előadása.