Családi Nap az Egyetemen

2019, május 8 - 12:45
A Debreceni Egyetem dolgozói és családtagjai részére Családi napot szervezünk a Nagyerdei Kultúrparkban 2019. május 18-án (szombaton) 9.30 és 13.00 óra között.

A programon való részvétel feltétele a regisztráció, amelyet az alábbi oldalon tud megtenni. A családi napon díjtalanul maximum 800 fő részvételét tudjuk biztosítani, mivel a férőhelyek száma korlátozott. A regisztráció a Kultúrparkba történő díjtalan belépésre jogosít, a játékok használatára nem! A regisztrált jelentkezők számára programjaink ingyenesen látogathatóak (arcfestés, szakvezetés, aszfaltrajzverseny, MintaPinty koncert).

A belépésre jogosító karszalag átvételét a helyszínen 13 óráig tudjuk biztosítani.

Regisztráció: portal.unideb.hu/hu/webform/csal%C3%A1di-nap

Jelentkezési határidő: 2019. május 16. (csütörtök) 12.00

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők:

a Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK), a Lelkierő Egyesület valamint a Rendezvénykoordinációs és Alumni Központ munkatársai

Családi nap plakát