Díszoklevél

A Debreceni Egyetem arany, gyémánt, vas, rubin, illetve platina díszoklevelet adományozhat annak, aki 50, 60, 65, 70 vagy 80 éve szerezte meg az oklevelét a felsőoktatási intézményben, vagy jogelőd intézményeiben és életpályája alapján közmegbecsülésre méltó. Egyetemünk minden évben ünnepélyes keretek között adja át az 50 (arany), 60 (gyémánt), 65 (vas), 70 (rubin) , 80 (platina) éve végzett egykori hallgatóinak az őket megillető jubileumi díszoklevelet.

Kérjük, hogy a jelentkező jubiláns a díszoklevél igényléséhez a szükséges dokumentumokat az alábbi adatmezőkbe feltölteni szíveskedjen.

Online díszoklevéligénylés

Egyéb tudnivalók:

A diploma átadásáról az ünnepség időpontját megelőzően kb. egy hónappal korábban az adott kar tájékoztatja az igénylőt. Ha a jubiláns az ünnepségen nem tudja személyesen átvenni díszoklevelét, akkor azt postán a megadott értesítési címre a kar megküldi.

Kari kapcsolattartók:

Frissítés dátuma: 2019.02.05.