Debreceni Egyetem Alumni Díj

A Debreceni Egyetem (DE) minden évben pályázatot hirdet azon szervezetek részére, amelyek a DE-vel szoros tudományos és/vagy szakmai kapcsolatot ápolnak, támogatják céljainak megvalósítását és kiemelt foglalkoztatói a Debreceni Egyetemen végzett hallgatóknak. A pályázaton indulhat bármely Magyarországon telephellyel rendelkező szervezet, amely a Debreceni Egyetemmel vagy a DE Fejlesztéséért Alapítvánnyal, illetve a Debreceni Egyetem által alapított, illetve tulajdonolt jogi személlyel együttműködésre irányuló szerződéssel rendelkezik.

A nyertes ünnepélyes keretek között veheti át a DE Alumni díját és jogosult a „DE Alumni díj „aktuális év” megjelölést használni vállalati megjelenéseiben. Továbbá a díjazottnak a DE Rendezvénykoordinációs és Alumni Központ az alumni.unideb.hu honlapján, kiadványaiban kiemelt kommunikációs lehetőséget és a 2019-es (tavaszi) DE Állásbörze kiadványban egyoldalas ingyenes hirdetési felületet biztosít. Az eredményhirdetésre a Debreceni Egyetem tanévnyitó ünnepségén kerül sor.

Dokumentum letöltése

Frissítés dátuma: 2019.09.20.