Síelj velünk! - Snowattack 2023

Kedves Alumni tagok!

A Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzatának irodájában 2022. október 12-től lehet jelentkezni a SNOWATTACK 2023 SÍTÁBORRA, Közép-Európa legnagyobb és legkedveltebb Sí-, Snowboard- és Zenei fesztiváljára!

A sítábor időpontja: 2023. január 21. - 2023. január 28.
(Indulás: 2023. január 20., hazaérkezés: 2023. január 29.

Helyszín: Les Deux Alpes, Franciaország (pályaszállás)

Autóbuszos utazás Debrecenből:
Szállások: 4, 6, 8 fős apartmanokban

Fellépők: nemzetközi fellépők, a magyar zenei élet legnevesebb szereplői:
Netsky, Miss Monique, Eelke Kleijn, Borgore!
Fluor, Lil Frakk, Valmar és további 20 fellépő!
Snowattack 2022 Aftermovie - Les 2 Alpes:

A táborról:
A Snowattack otthona, a francia Alpok mesébe illő síterepe, Les Deux Alpes 3600 m magas csúcsával, több ezer szálláshellyel, bárokkal, hüttékkel és közel 225 km sípályával várja a sportra és szórakozásra vágyókat. A gyönyörű hegyekkel körbeölelt város egy hétre felébred téli álmából, és a Snowattack résztvevői megtöltik élettel a meredek lejtőket és lankás domboldalakat. 225 km sípálya, 2300 m szintkülönbség, Európa leghóbiztosabb terepe!

A sítáborban való részvétel során az alábbi szolgáltatások érhetők el:
- Szállás 7 éjszakára, a 4* Les Clarines épületben (prémium kategóriás szállás)
- wellness részleg használata
- végtakarítás
- ágyneműhuzat
- wifi
- idegenfogalmi adó, illeték
- Utazás Debrecenből autóbusszal
- Grand Galaxie síbérlet 6 napra
- Sport és fun programok

A síbérlet tartalma:
- GRAND GALAXIE SÍBÉRLET
Les Deux Alpes 225 km - minden nap látogatható
Alpe d’Huez 250 km - 2 napra érvényes
Puy Saint Vincent 75 km - 1 napra érvényes
Briancon-Serre Chevalier 250 km - 1 napra érvényes
Montgenevre-Sesteriere 400 km - 1 napra érvényes

- SHUTTLE BUSZ
Les Deux Alpes falujában
Bons / Mont de Lant falujába

- SNOWPARK
A 2600 méter magasan található Snowpark saját felelősségre ingyenesen látogatható.

A síbérlet kiváltási díja 5 EURO, amely a helyszínen csak készpénzben rendezhető és leadás esetén visszajár.

A sítábor szervezője a Festival Travel Kft., melynek megbízásából a jelentkezés és az azzal kapcsolatos adminisztratív teendők a Debreceni Egyetem utasai számára a DE Hallgatói Önkormányzatának irodájában bonyolíthatók le 450 EURO befizetése mellett.

A Festival Travel Kft. és a DEHÖK közötti megállapodás értelmében a DEHÖK irodájában a Debreceni Egyetemmel jogviszonyban NEM álló személyek is, a Festival Travel Kft. jóvoltából, a Snowattack honlapján található csomagárhoz képest kedvezményesebb áron bonyolíthatják a sítáborba való jelentkezésüket.

Ha felkeltettük érdeklődésed, JELENTKEZZ!

A jelentkezés lebonyolítása a DEHÖK irodájában történik, (4032 Debrecen, Egyetem tér 1., DE Kossuth Lajos II. Kollégium 2A06. iroda) a részvételi díj egy összegben történő, készpénzes befizetésével, valamint személyes adataid megadásával a helyszíni online regisztráció során.

Ha kérdésed akad, akkor a DEHÖK irodában személyesen vagy e-mailben a dehoktitkarsag@unideb.hu címen tudsz érdeklődni.

Üdvözlettel:
DE Hallgatói Önkormányzat