Az Alumni Akadémia podcast beszélgetéseiben volt egyetemi hallgatókkal beszélgetünk, akiknek inspiráló életútját, egyetemi élménybeszámolóit a jelenlegi hallgatók és minden kedves érdeklődő figyelmébe ajánljuk.
🎙A földrajztól a néprajzig, a diáktól a dékánig – egy életpályáról közelebbről
A szemeszter záró beszélgetésére Keményfi Róbert professzor urat hívtuk meg. A BTK leköszönő dékánjával többek között arról beszélgettünk, miért választotta a Debreceni Egyetemet gödöllőiként, hogyan váltott a megkezdett földrajz szakról a néprajzra, milyen egyetemi emlékeket őriz, hogyan teltek a karriert építő évek és milyen tervei vannak a jövőt illetően. Szeretettel ajánljuk mindenki figyelmébe! Ősszel folytatjuk!
A beszélgetés hanganyaga itt érhető el: https://youtu.be/5FRHnsGW9-c