Hírek

Dupla rendezvénnyel jelentkezett a Debreceni Egyetem Mérnöki és Üzletfejlesztési Innovációs Intézete (MÜZLI). A Learning Centerben tartott Pódiumon a Gartner magyarországi és bulgáriai képviseletének vezetője, Papp László osztotta meg gondolatait a kor technológiai kihívásait illetően, az Alumni Party-n pedig a MÜZLI mesteroktatói vezetői tapasztalataikról, karrierváltásról beszélgettek a hallgatókkal.

A DEViK - Üzleti Innovációs Klub második tavaszi rendezvényén is megtelt a Kazánház. Hogyan válhat a márkaépítés az értékteremtés motorjává? Többek között erre adott választ Nagy Zoltán Péter, az OTP Bank Nyrt. marketing és kommunikációs igazgatója. Az esemény második blokkjában egy kötetlenebb hangvételű kanapébeszélgetést hallhattak a résztvevők arról, miként használhatók fel hatékonyan a tanácsok a sikeresség érdekében.

Süli András, a Campus Fesztivál programigazgatója volt az Alumni Akadémia első vendége. Az új beszélgetéssorozat bemutatkozó rendezvényén az DE-n jogi diplomát szerzett szakember felidézte egyetemi éveit, és beszélt arról is, hogyan került kapcsolatba a fesztiválokkal, zenei rendezvényekkel. A teljes beszélgetés elérhető az Alumni Akadémia podcast-csatornáján.

Karneváli hangulat

Idén is aktív szereplője lesz a Debreceni Egyetem a virágkarneválnak.

Gyertyagyújtás

A Debreceni Egyetem és az egyetemi lelkészségek közös gyertyagyújtást szervez, amellyel az elmúlt esztendőben elhunyt egyetemi polgárokra, oktatókra, dolgozókra és hallgatókra emlékezünk 2023. november 2-án, csütörtökön 17 órától az Egyetemi Templomban.

Állásbörze

Október 25-én, szerdán ismét Állásbörzének ad otthont egyetemünk Főépülete, melyre minden érdeklődőt díjmentesen, szeretettel várunk!

Ha október, akkor Summit!

A hagyománynak megfelelően a Debreceni Okleveles Közgazdász Klubaz idén is megrendezi az Alumni Summit eseményét 2023. október 28-án.

kép3

Az egyetemi dolgozók összetartozásának erősítését, a csapatépítést és a közös szórakozást szolgáló rendezvényen – az egy hetes halasztás és a délutánra rosszra fordult időjárás ellenére is – több ezren vettek részt.

A Debreceni Egyetem dolgozói, alumni tagjai és családtagjai számára szervezett Gyermeknapi Családi Napot a DE Rendezvénykoordinációs és Alumni Központ, valamint a Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ a Nagyerdei Kultúrparkban.

A Debreceni Egyetem alumni programjának célja, hogy összefogja a végzett hallgatókat és lehetőséget biztosítson a kapcsolattartásra a volt alma materükkel, illetve azon szűkebb diákközösséggel, akikkel együtt végezték tanulmányaikat, egy szakmai közösséghez tartoztak. Ennek megvalósítása érdekében a Debreceni Egyetem Fejlesztéséért Alapítvány pályázatot hirdet Alumni találkozó / konferencia / egyéb rendezvény szervezésére, amely 2023. június 15. és 2024. június 14. között kerül megrendezésre.