Családi nap a Nagyerdei Kultúrparkban

A családi napon díjtalan a belépés, a férőhelyek száma korlátozott és regisztrációhoz kötött. A Kultúrparkba díjtalan belépésre jogosító karszalagot a helyszínen biztosítjuk mely 13.00 óráig átvehető. A karszalag az állatkert és a vidámpark területére is érvényes, de a játékok használatára nem! Tiketteket a Kultúrpark pénztárába és a kijelölt helyeken lehet vásárolni.

A regisztrált jelentkezők számára programokat szervezünk, melyek ingyenesen látogathatóak (szakvezetéses séta, bátorságpróba, állatetetés, Csicseri és Borsó gyerekzenekar koncertje, tombolasorsolás).

A belépésre jogosító karszalag átvételét a helyszínen 13.00 óráig tudjuk biztosítani.

Jelentkezési határidő: 2022. május 12., csütörtök 12 óra

Regisztrációs felület: https://regisztracio.unideb.hu/hu/csaladi-nap-debreceni-egyetemen-2022#

További információ:
Darabosné Bíró Virág
Elérhetőség: 06-70-316-5426, egyetemi mellék:61626
Bővebb információ: demek.unideb.hu

Minden kedves Egyetemi Dolgozót, Alumni Tagot és családjaikat szeretettel várja:

a DE Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK),
a Lelkierő Egyesület és